ПОПУСТ!

Алат за туширање за миење миленичиња Удобен масажер

ден700

-53%
  • Комбинира Бања и масажа: Алатката за миење миленичиња комбинира четка за капење и распрскувач на вода. Не само што може да се истушира ​​за домашно милениче, туку и да се масира. Исто како да му давате на вашето куче мини спа-искуство.
  • Една големина одговара на сите: Туш за кучиња со професионална оценка, уникатна контурна форма дизајнирана да мие кучиња од сите големини и видови. Овој рачен распрскувач доаѓа со црево долг 7,5 стапки и 2 адаптери за црево за да собере стандардна славина од 0,6 инчи, пристап до бањата или градината за да ја собере водата.
  • Уникатна форма на ракавици: Доаѓа професионален распрскувач за туширање миленичиња со ракавици за масажа. Тенок и флексибилен распрскувач во дланка ви овозможува да го контролирате вашето куче со двете раце.
  • Спреј за чешли со вода со целосна покриеност: Наменет за максимална моќ за чистење и продирање на густо крзно, насочен спреј за нежно чистење и сите области.
  • Отстранете ја косата на вашето домашно милениче ефикасно и намалете го стресот за време на бањање за вознемирени миленичиња.

Дајте им на вашите кучиња спа-искуство секое време за капење со оваа мулти-функционална алатка за туширање миленичиња.

Оваа алатка комбинира распрскувач и чистење што ви овозможува да ги масирате милениците додека ги дотерувате. Тешко е да се одолее на капење и масажа, така што вашите миленици сигурно уште повеќе ќе уживаат во времето на бањање.

Материјал: пластика

должина: 2,5 м

тежина: 0,4 кг

ефект: капење, масажа, отстранување на влакна

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Алат за туширање за миење миленичиња Удобен масажер”

Your email address will not be published.