ПОПУСТ!

Блендер

ден899

-46%
  • Мулти-функционален мини мешалка
  • Веднаш измешајте смути и протеински шејкови
  • Измешајте и пијте од истото шише
  • Практична флип слама од горната страна
  • Решение за брз појадок
  • Ултра-компактна основа со моќен мотор со голем капацитет
  • Тешко пластично куќиште
  • Вклучено / исклучено копче за напојување со безбедносно блокирање пред основата на мешалка
  • Спортско шише има завртен капак со вградена поп-ап слама
  • Вградени сечила на дното на спортското шише

ВАШИОТ ПАРТАБЕН Блендер и ПРЕМИУМСКИОТ ТАМБЛЕР ВО ЕДНО!

Дали имате напорен ден?

Ви треба брз, но хранлив оброк?

Shake ‘n Take е само она што ви треба!

Замислете да го мешате и да го пиете вашето смуди веднаш од истото шише.

Не само што го прави целиот процес без проблеми, туку и чистењето на шишето е бриз!

Shake ‘n Take ви заштедува многу време и ги прави секојдневните рутини многу полесни!

 

Спецификации:

Shake ‘n Take е производител на смути со одвоен шише за патување што погодно се меша и ви овозможува да пиете од истото шише.
Неговиот мотор со голема моќност лесно ги претвора овошјето, зеленчукот и мразот во вашите омилени смути, протеински шејкови и кафе измешано со мраз.
Уживајте во смутито за време на движење додека возите во вашиот автомобил бидејќи тенкиот дизајн на Shake ‘n Take лесно се вклопува во држачите за чаши за автомобили.
Протресете се на 3 држете приближно. 16 мл пијалак.
Ако сте секогаш во брзање, овој уред лесен за употреба е токму она што ви треба.

 

SHAKE N TAKE 3 е ваш сопствен преносен, но издржлив блендер, кој исто така е врвен тамблер во едно! Совршен за правење смути, шејкови, маргарити и храна за бебиња.

Како да се користи?

1. Наполнете го шишето со вашите омилени овошја или задоволства.
2. Покријте го со капаче со острица.
3. Притиснете го копчето.
4. Заменете со капаче за тамблер.

информација за продуктот

Мешалка со сокови
Моќност: 180 вати
Капацитет: 16Oz
Вклучен / исклучен прекинувач за напојување
Димензии на моторната база: висок 5,5 инчи * дијаметар од 4 инчи
Димензии на премиум шише: 9 инчи висок * 2,5 инчи дијаметар
Влезен напон: 220-240VAC 50Hz.

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Блендер”

Your email address will not be published.