ПОПУСТ!

Брз тенок лепенка за ослабување

ден550

-50%

Ефикасно зајакнете го вашиот метаболизам!

Вашето копче за стомак е портата кон вашето стомачно здравје и кондиција. Инфузија на активна хербална добрина преку вашиот папок за да се зголеми процесот на губење на инчи и управување со телесната тежина со брзи резултати.

Брзата тенка лепенка е најбрзото дејство на слабеење и произведува магнетни бранови кои ја блокираат апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб. Инфузија на активна хербална добрина и ослободување на магнетни бранови од нервните завршетоци на стомакот, лепенката го користи вашиот папок за да го зголеми губењето на инчи и управувањето со тежината со брзи резултати.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ

Произведува магнетни бранови кои минуваат низ кожата во длабочина од 8-12 см преку трансдермален транспорт.

Го стимулира метаболизмот на липидите до распаѓање на складирање на маснотии.

Еднакво ја блокира апсорпцијата на маснотии, шеќер и скроб.

Го зголемува нивото на енергија, ја ограничува вашата желба за храна и го намалува апетитот.

Ја затегнува и зацврстува кожата.

Нанесете ја лепенкатадиректно на папокот 8-12 часа.

КАКО ДА КОРИСТЕ

Нанесете една лепенка на ден за 8 – 12 часа. За максимални резултати користете 60 дена континуирано.

Може да нанесете лепенка на различни области, но нанесувањето на лепенката директно над папокот ќе даде подобри резултати.

Резултатите се појавуваат по првата недела од употребата.

СПЕЦИФИКАЦИИ

Тип: Лепенка за слабеење

Квантитет: Сет 30 лепенки
Опсег на примена: папок, половината, бутот, итн.

Препорачано: За максимални резултати, користете 1 лепенка на ден за 60 дена.

СОСТОЈКИ

Catechin – Го зајакнува метаболизмот и ги отстранува отпадните материи и масните ткива.

Capsaicin – Го намалува целулитот и го зголемува согорувањето на мастите.

Caffeine –Ја враќа еластичноста на телото.

Salicornia Herbacea –Испушта токсини надвор од телото.

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА:

x30 парчиња Брз тенок лепенка

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Брз тенок лепенка за ослабување”

Your email address will not be published.