ПОПУСТ!

Вертикално скокање тренер за скокови

ден840

-35%
  • Игра многу активна улога во тренингот во кошарка и одбојка, различни спортски тренинг потреби
  • Боја: црвено-80 фунти, црно-60 фунти, сино-40 фунти, жолто-70 фунти, виолетова-50 фунти, портокалово-100 фунти ( има различни килограми)
  • Спецификации: должина на еластично јаже 35 см вкупна должина 40 см Уред за обука на тренери Ueasy Bounce, лента за обука за јачина и агилност на нозете

Опис на производот

Обучувач за вертикален скок во кошарка / одбојка Лента за обука за јачина на ногата Лентови за отпор за обука скок Од биомеханичка гледна точка, да се подобри силата на ногата за да се направи се што можете да направите за да постигнете дејство на сквотот или да учествувате во кој било спорт, за подобрување на скокот, брзината и силата се многу корисни со гумен прстен за нога / прстен се прилагодува зглоб, прицврстувач Одделот може да додаде повеќе еластично јаже за да ја зголеми отпорноста.

Боја: црвено-80 фунти, црно-60 фунти, сино-40 фунти, жолто-70 фунти, виолетова-50 фунти, портокалово-100 фунти (дали има различни килограми)

Спецификации: должина на еластично јаже 35 см вкупна должина 40 см Увоз на еластична гума во двојна боја

Материјал: заштитна ткаенина силна цевка од латекс + процент

Име: Обучувач за отскокнување, уред за обука за отпорност на нога, тренер Пакетот вклучува: 2 × отпорна лента 1 × прилагодлив појас на половината 2 st ремен за глуждот 1 × торба за носење 1 × лесна торба за купување

БЕЛЕШКИ: 1. СРЕAНАТА е прилагодлива, максимално прилагодлива на 37,7 инчи / 96 см. 2. Бендови за тренери за лесни скокови одговараат за лице со висина од 165 см до 185 см. Лице со висина над 190 см не се препорачува.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Вертикално скокање тренер за скокови”

Your email address will not be published.