ПОПУСТ!

Влакна спреј за градење на косата

ден770

-47%

Уживајте во погуста, пополна коса со само едно прскање!

Не дозволувајте проретчената коса да ве држи назад. Зголемете ја вашата самодоверба уште еднаш со Влакното за градење на косата! Направено од 100% природни влакна за коса, веднаш се врзува со вашата коса и скалп за природно погуст и поцелосен изглед.

Овој незабележлив коректор за губење на косата беспрекорно се спојува со вашата постоечка коса и издржува цел ден  благодарение на неговите водоотпорни и одпорни на ветер и пот. Со широка палета на природни нијанси од кои можете да изберете, сигурно ќе најдете совршено совпаѓање со вашата боја на коса. Погоден е и за мажи и за жени и не содржи штетни хемикалии, надразнувачи или синтетички состојки  • Инстантна густина – Вистинските влакна за коса веднаш се врзуваат за вашата коса и скалп, давајќи ви помладешки изглед со погуста, пополна коса.
  • Беспрекорна транзиција – Дизајниран да биде коректор што не може да се открие, тој беспрекорно се вклопува со вашата постоечка коса и боја на коса за целосно природен изглед.
  • Супериорно задржување – Водоотпорен и отпорен на ветер и пот, гарантирано ќе трае цел ден или до следниот шампон. Нема да го извалкате вашиот скалп, облека или постелнина.

  • Широк опсег на бои – Достапен во широк спектар на природни нијанси за совршено да се совпадне со вашата боја на коса.
  • 100% природни влакна – Без штетни хемиски надразнувачи и синтетички состојки како што се бои, прашоци и кератински влакна.
  • Широко применлив – Погоден за мажи и жени од сите типови коса, вклучувајќи кадрава, груба и фина коса. Може да се користи и за пополнување на бради кои се распрснуваат.

 

Спецификации

  • Боја: црна, темно кафеава, средно кафеава, светло кафена
  • Големина: 28 g
  • Рок на употреба: 3 години

Производот вклучува
1 x влакна за градење на косата

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Влакна спреј за градење на косата”

Your email address will not be published.