ПОПУСТ!

ВРАТИЛО IRON GYM

ден999

-52%

Предизвикајте се! 💪

Само затоа што сте ограничени на вашиот дом за време на ова заклучување, не значи дека не можете да бидете во форма!

Постигнете ги целите за фитнес оваа година со нашата број 1 оценета справа за вежбање дома!

Со оваа шипка до вратата , вие сте само неколку повторувања пред да го добиете тренингот за рака и рамо, каков што посакувавте, оние цврсти стомачни мускули на кои секогаш сте им се воодушевувале или оние пријатни чисти гради кои умирате да ги имате.

Нашата справа за повлекување  е популарен производ што се користи низ целиот свет. Може да се користи за помош при издржливост, сила, вежби за рамо, рака и градите и многу други вежби за вежбање во зависност од вашата креативност.

Популарниот производ го подигнавме на следно ниво, користејќи материјали од највисоко ниво за сите негови аспекти, за да го направиме траен и пофункционален.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА – Со справата за врата можете да правите вежби за целото тело (повлекувања, подвигнување, виси виси на нозе, склекови, падови, притискања, сквотови на нозе …)

Трајни и стабилни – Шипчето  до вратата е дизајнирано со два анти-лизгачки уреди од двете страни, кои можат цврсто да се лепат на ѕидот. Колку потешко ја повлекувате оваа шипка, толку е постабилна оваа лента.

ДОБРИ ГРИПИ ЗА РАЦЕ – Внатрешната лента за вежбање се одликува со нелизгачки екстра долги стеги за пена за дополнителна удобност за да се минимизираат заморот или болката во рацете. Ракавиците за тренинг не се потребни, поради дополнителни удобни зафати за раце.

pull up bar

Спецификации:

Материјал: челична цевка од пролет, рачка со не-лизгање со висока густина на пена
Должина: над 45 см, под 93 см
Ширина: 25 см
Капацитет на тежина: 360 фунти
Соодветна ширина на вратата: од 23,6 до 39 инчи

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВРАТИЛО IRON GYM”

Your email address will not be published.