ГОЛФ Силиконска Четка за чистење на тоалет со долга рачка

Добијте СЈАЈНО Чистење на лесен начин!

Тајното оружје на чистачот – Голф силиконска четка за тоалет.
Длабоко чистење од 360°, долг држач во форма на голф и глава на четка со лачен голф достига до сите скриени отвори и агли без да остава слепи точки.
Ултра-меките влакна од материјалот TPR не се лепливи, не влакненца и не оштетуваат. Не оставајте нечистотија и мирис откако  едноставно ќе се исплакнете со вода.
Ергономскиот дизајн на рачката совршено се вклопува во вашата рака и не се лизга. Ја одржува вашата тоалетна школка свежа и не мора да допирате ниту еден дел од садот!
Со куки, без удирање, брза инсталација, цврсти и без траги, водоотпорен и отпорен на влага, издржлив.

ДЕТАЛИ НА ПРОИЗВОДОТ:

【360° Чистење без мртов агол】
【Достигнете ги тесните празнини и тесните агли: Долга рачка што не се лизга】
【Брзо перење: нелепливи TPR силиконски влакна】
【Влажна и сува двојна употреба】
【Заштеда на простор: Дизајн поставен на ѕид】

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ:

Материјали: PP, TPR силикон
Големина: 50*410*71мм

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА:

1x Голф силиконска четка за тоалет

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ГОЛФ Силиконска Четка за чистење на тоалет со долга рачка”

Your email address will not be published.