ПОПУСТ!

Двоглав вентилатор за возило

ден999

-58%

Двоен вентилатор за автомобил 360 ° ротирачки

 

Карактеристики:

  • Ротирачки двојни вентилатори за 360 °: Треба да го поправите само на табличката и да го прилагодите аголот на вентилаторот за да можат и главниот двигател и копилотот да уживаат во ладните ветрови.
  • Висококвалитетен ABS материјал: Изработен од висококвалитетна ABS пластика, нетоксичен и безопасен.
  • Забрзајте ја циркулацијата на воздухот: Во жешкото лето, користете го со климатизери за автомобили за да го забрзате протокот на воздух и за брзо паѓање на температурата во внатрешноста на автомобилот.
  • 2 брзини на ветрови: Моќта на силните ветрови е 15W, а моќноста на слабите ветрови е 8W, вклучена со вклучен прекинувач.
  • Вентилатор за автомобил со низок шум: Вграден висококвалитетен мотор на турбина, бучавата што работи е помала од 40dB.
  • Напојувано со запалка за 24V: Се вклопува за повеќето возила со погон на струја од 24V, автомобил, rv, персонален автомобил, автомобил passanger, товарен автомобил, инженерско возило итн.
  • Лесно се поправа: Пакетот доаѓа со двострана лента, може да се поправи на контролната табла.

Спецификации

  • Големина на артиклот : 13 х 20.3 х 16.3
  • Излезна моќност: 8W / 15W
  • Работен напон: DC 24V (запалка)

 

Детали за производот

Ротација 360 °

Поправено со двострана лента

Вграден заштитен осигурувач

Список на пакети:

12V вентилатор за автомобил Daul-Head (сино) * 1
Универзален прирачник за вентилатори за автомобили * 1
Двострана лента * 4

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Двоглав вентилатор за возило”

Your email address will not be published.