ПОПУСТ!

Детска торба за чување играчки

ден670

-66%

ИСЧИСТЕТЕ ГИ ДЕТСКИТЕ ИГРАЧКИ ВО СЕКУНДИ

Кажете збогум на збрканата играчка со нередот еднаш засекогаш!

 

Играчката торба Mattoy лесно се преклопува во торба за складирање за моментално чистење. Откако ќе го купите, ќе се запрашате како преживеавте без него. Времето што порано се трошеше за чистење, повторно ќе биде твое!

Немајте проблеми со изборот на најдобра торба за чување играчки!

МОРА ДА ИМА: Совршено за активности на отворено или одржувајте ја куќата организирана. Особено кога играте Лего.

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА: Вашите деца ќе го имаат целиот потребен простор за играње и торбата ќе одговара на сите нејзини играчки.

ЗАШТЕДУВАЊЕ НА ВРЕМЕ: Престанете да губите време за да го пронајдете секое мало парче, само повлечете ги жиците и завршена е чистењето. Сега имате дополнително време во денот!
ЛЕСНО ЗА ПРЕВОЗ: Запечатена торба со цврста лента за на рамо лесно се носи со вас насекаде – од дневната соба до игротеката, до куќата на пријател или на патување.
ПОВЕЕ ЦЕЛ: Совршен за сите видови на различни играчки!
ЛЕСНО ЧИСТЕЕ: Екстра издржливата ткаенина лесно се чисти со едноставно бришење.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Детска торба за чување играчки”

Your email address will not be published.