ПОПУСТ!

Домашен подготвувач за кебапи

ден470

-57%
(4 преглед од клиенти)

🥘Свежи колбаси-кебапи кога сакате!🌭🥙

 • Ништо не е подобро од свежи состојки за домашен оброк. Започнете со помош на Cevapcici Press Maker! Тоа е најдобриот начин да направите брзи домашни колбаси со половина напор. Секој може да го стори тоа!

 • Наполнете го и направете 7 колбаси во едно притискање. Можете да направите големи серии за неколку минути! Чистењето е исто така многу лесно, бидејќи оваа ефикасна алатка го намалува нередот што е оставен на вашиот бар табла во кужина и го минимизира контактот. Стручно дизајниран од материјал за храна, тој е загарантиран и лесен за корисниците.

ИЗВЕШТАЈИ

 • Домашни колбаси – Дозволете да направите брзи домашни колбаси со половина напор. Секој може да го стори тоа!
 • Голема серија – дава 7 колбаси во едно притискање. Направете големи серии за неколку минути!
 • Минимален хаос – го намалува нередот на вашиот countertop и го минимизира допирањето на месото.
 • Пријателски лесен дизајн – Дизајниран за ваша погодност, удобен е зафат и лесен за притискање.
 • Лесен за употреба – Едноставно ставете мелено месо внатре и вметнете го притискачот. Туркајте со палците и уживајте во брзи колбаси!
 • Материјал за храна – загарантирана безбедност со пластика за храна, која не е токсична и не содржи БПА.

Спецификации

Материјал: ПП
Големина: 12 см х 9,2 см х 8 см

Производ Вклучува
1 x Cevapcici Преработувач на печатот

4 reviews for Домашен подготвувач за кебапи

 1. Снежана

  Издржлив материјал, совршен за правење колбаси. Фала Флипшоп за олеснувањето на готвувањето

 2. Зорица Блазев

  Го купив ова за домашни кебапи. Работи фантастично добро. Препорачувам на сите домаќинки

 3. Кирил

  Функционира како што пиши . Јас го користам и добивам добри резултати. Ви благодарам и за брзата достава

 4. Arbenita Haziri

  Ova e mnogu dobra alatka i cenata odgovara samo sto gi praiv moite omileni kebapi isklucitelno dobro raboti

Додади препорака

Your email address will not be published.