ПОПУСТ!

Воздушен душек за автомобил

ден1470

-54%
(4 преглед од клиенти)

Патничкиот душек за автомобилни седишта е неверојатна опрема за автомобили што гарантира удобен сон за членовите на семејството, особено децата, за време на долгите патувања!

Овој патнички душек е изработени од висококвалитетни материјали кои се нетоксичен без мирис Површина на креветот со висока густина мулти-димензионално собирање служи за намалување на бучава.

Покрај тоа, овој кревет за кревање назад седиште е опремен со пумпа за надувување, поврзан со моќност на автомобилот (приклучок за запалка). Потребно е 3 минути за креветот целосно да се испумпува.

 

 

Покрај тоа, овој патнички душек е одличен семејни активности на отворено; има членови на семејството кои честопати треба одмори привремено. Кога си пикнирање, уморни деца or стари лица може и енавремено добар сон.

Купете го душекот за патување задниот дел на автомобилот ` за многу поволна цена, заштедете богатство за себе, уживајте во вашите патувања многу поудобно!

4 reviews for Воздушен душек за автомобил

 1. Ferat Iseni

  Eii mnogu dobar fala

 2. Димитар

  Браво квалитет и пумпата беше супер

 3. Виолета

  Од вас сум го купил пред 4 дена го користам и задоволен сум не мириси супер е

 4. Ивко Кавадарци

  Браво идеален

Додади препорака

Your email address will not be published.