ПОПУСТ!

Електричен паметен диспензер за пумпа за вода, автоматски уред за третман на вода

ден899

-47%

Пумпата за шишиња со вода преку USB автоматска пумпа за вода за пиење Пренослив електричен диспензер за прекинувач

 

Безбеден материјал: Безело за вода за пиење без БПА, нерѓосувачки челик 304, пластика со голема густина ABS, без токсични и без мирис.
Висока компатибилност: Електричен уред за пумпање погоден за чиста вода за пиење во шишиња, погоден за различни модели барел галон без да го дупли капакот
USB батерија на полнење: Вградена батерија на полнење 1200mAh. Може да се користи 30-40 дена или околу 10 шишиња од 5 литри вода откако ќе се наполни целосно. Нема потреба да наплаќате секој ден.
Лесен за употреба: Едноставно прицврстете ја малата пумпа на устата на шишето. Една операција на прекинувач, потполно бесплатна мака дури и за деца и стари лица.
Забелешка: Оваа пумпа за вода за пиење е погодна за галонски буриња со врат од 2,16 инчи (5,5 см).
Работен напон: DC 5V / 1A
Рејтинг на моќност: 4W
Време на полнење: Околу 3 часа
Полнење: Кабел за полнење микро-USB
Материјал: пластика + нерѓосувачки челик
Номинален напон: 5V
Номинална моќност: 5W
Номинална фреквенција: 50 (HZ)
Големина: прибл. 15 * 3,5 * 14,2 см / 5,9 * 1,37 * 5,59 инчи
Тежина: 349гр
Вид: Диспензери за вода

Карактеристики:

Се карактеризира со прекинувач на допир со висока чувствителност. Само допрете и водата ќе тече, и допрете повторно, водата ќе застане.
Дозерот за вода може да се ротира слободно на 270 степени, што ви овозможува да земате вода без да го поместувате диспензерот за вода.
ABS школка во комбинација со силиконска цевка за храна е нетоксична, еколошка, дизајнирана за здрав живот.
Наполнете го со USB кабел. Приклучете и играјте. Пумпањето е ефикасно и потребни се само неколку секунди за да се наполни чашата.
Лесна инсталација и висока компатибилност.

Инструкции:

Поврзете го силиконското црево и вметнете го силиконското црево во шишето. Потоа прицврстете ја пумпата за вода
Притиснете го копчето за да ја испуштите водата
Притиснете го копчето повторно за да престанете да пумпате
Полнете го со микро-USB кабел кога нема батерија

Содржина на пакетот:

1 * Дозер за вода
1 * USB кабел за полнење
1 * Цевка
1 * Дел од цевки

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Електричен паметен диспензер за пумпа за вода, автоматски уред за третман на вода”

Your email address will not be published.