ПОПУСТ!

Електрична острилка за ножеви, мултифункционален

ден899

-44%

Ова е професионално острилка за ножеви, преферирана од готвачи. Лесен за употреба со повлекување на ножот низ секој отвор неколку пати за да постигнете нов нож со острица.
[Остријте во практичноста на вашиот дом]: Овоа острилка брзо и лесно го изостри скоро секое сечило со фини раб за професионални резултати во удобноста на вашиот дом
[Заштедете време и напор]: Мелење на ножот без вода, треба само да го ставите ножот на острилка за веднаш да го завршите. Овој острилка е солиден и има работен век подолг од повеќе години.
[Универзална апликација]: Совршен за острење на ножеви од не’рѓосувачки челик, идеален за ножеви за преживување, ножеви за лов, ножеви со повеќе функции, ножеви за стекови, ножеви за нокти, ножици, џебни ножеви
[Идеален подарок за кујната]: Совршен за оние летни семејни готвачи, можете да се осигурате дека вашите ножеви ќе ги исечат оние сочни шницли. Овој практичен систем за острење е совршен подарок за секој близок член на семејство, пријател или дом.

Исклучителен живот секогаш ќе биде со вас. добар помошник во кујната. Мултифункционалното острилка CS-MD го прави вашиот нож остар и лесен за употреба. Кажете збогум на тапите и ‘рѓосани ножеви. Што чекаш? Дојдете и искористете го

Карактеристики
1. Прекинувач со едно копче, Брз остро острилка за ножеви Добар помошник со нов нож секој ден
2. Фино изострен нож, мазен и остар раб
3. стабилно и сигурно, не се лизга, нема потреба да се грижите за раселување
4. Емери камен за мелење, силната изведба на мелењето доаѓа од острење
5. Кои ножеви можеме да ги изостриме? Ножици / Овошен нож / Нож за режење / Повеќенаменски нож / Нож за коски итн.

Параметар
Име: Острилка за електричен приклучок
Материјал: ABS + Емери
Стил: А / Б
Спецификација: 19 * 16,6 * 6,3 см (7,48 * 6,53 * 2,48 инчи)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Електрична острилка за ножеви, мултифункционален”

Your email address will not be published.