ПОПУСТ!

ИНОВАЦИЈА НА ТЕЛОТО ИНФРАРЕД МАСАЖЕР

ден999

-44%

Инфрацрвен антицелулитен масажер со 4 глави, добијте цврста и тонирана кожа за која сте сонувале, може да се користи за нозе, раце, стомак и задник. Со само неколку минути дневно можете да ја постигнете вашата кожа и фигура од соништата. Инфрацрвеното зрачење нема да ја оштети или иритира вашата кожа, неговата мисија е да помогне да се изгори локализираната газа за да се намалат мерките брзо и без многу напор додека ги тонирате мускулите, исто така можете да го користите за масажа на вратот и грбот и со тоа да го отстраните заморот.

Какви придобивки носи телото на иновацијата?

Иновацијата на телото може да го зголеми протокот на крв, да го подобри протокот на лимфата и циркулацијата на крвта, со што ќе ја промовира еластичноста на ткивата на кожата.

Обликувајте ја вашата фигура.Го намалува вградениот целулит . Ја подобрува циркулацијата. Елиминирајте ги токсините. Ви дава мазна, цврста и навистина тонирана кожа. Ја намалува мускулната тензија. Зголемете го метаболизмот. Помогне да се намали телесната тежина. Елиминирајте го заморот


КАРАКТЕРИСТИКИ

-1: Борба против целулитот и млитавоста ефикасно благодарение на тројното дејство на кружна масажа, со пневматски притисок и инфрацрвена топлина

-2: Врши поткожни масажи кои го зголемуваат протокот на крв, го подобруваат протокот на лимфата и циркулацијата на крвта, ја промовираат еластичноста на ткивото

-3: Ја мобилизира маснотијата, ја загрева и ја исцедува, покрај тоа што ги измазнува туберансиите на „портокаловата кожа“

-4: Видливо намалување на вградениот целулит

 

СПЕЦИФИКАЦИИ

Материјал: ABS и PP
Моќност: 25W 50-60HZ
Боја: Розова
Големина: 160х150х100мм

ВКЛУЧУВА 4 НЕМЕНИ ГЛАВИ, СЕКОЈ СО РАЗЛИЧНИ ФУНКЦИИ И ЦЕЛИ

СОДРЖИНА

Пакет вклучува:
1 x Главно тело
3 x глави за масажа
1 x Прирачник за корисник
1 x адаптер

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ИНОВАЦИЈА НА ТЕЛОТО ИНФРАРЕД МАСАЖЕР”

Your email address will not be published.