ПОПУСТ!

Интекс базен, игралиштe за деца

ден570ден1490

-48%
Исчисти

Интекс зајдисонце сјај, шарено , базен,игралиште, повеќебоен

Во жешките летни денови, најдобро е топлината со разнобоен, базен, Intex Sunset Glow . Идеално е за деца помеѓу 1 и 3 години или дури и за возрасни кои сакаат само да се разладат. Има многу простор за играње на деца во овој базен за бебиња „Интекс“, додека родителите внимаваат и се релаксираат. Мекиот под на базенот што се надувува е безбеден за седење или паѓање на децата. Може да собере вода од 6,5 “или 22 литри вода за бебето да се испрска наоколу. Кога е целосно надуено, има димензии од приближно 34” x 10 “. Интекс зајдисонце сјај, надуен шарен, базен, повеќебоен е симпатичен базен во кој возрасните и децата можат да уживаат во удобноста на нивниот двор.

Димензи:

  • 1.68m x 46cm
  • 1.47m x 33cm
  • 114cm x 25cm
  • 86cm x 25cm

Базен за бебиња на надувување со прстени
Прстените се розеви, жолти и зелени
Практичен начин за прскање на бебето преку лето
Мекиот под на надувување е сино и прави безбедна зона за игра
Бебешкиот базен за интекс има капацитет на вода од 22 гал / 6,5 ”
Лесно се издишува и се чува кога не се користи
Се препорачува за возраст од 1-3 години
Празниот базен тежи 1,3 кг., Што го олеснува движењето низ дворот или одењето на плажа или камп
Родителите можат да се релаксираат додека гледаат како децата прскаат во жешките летни денови

Дополнителни информации

Избери Големина

1.68m x 46cm, 1.47m x 33cm, 114cm x 25cm, 86cm x 25cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Интекс базен, игралиштe за деца”

Your email address will not be published.