ПОПУСТ!

Клипер Geemy машина за бричење 11 во 1

ден1470

-57%

Машината за коса Geemy GM-562 11-во-1 е универзален трим за мажи што ќе ви овозможи удобно да се грижите за косата на лицето без посета на салонот.

Карактеристики на Geemy 562:

  • Сигурен и високотехнолошки тример кој ќе ви помогне да ја истакнете вашата оригиналност.
  • Клиперката е опремена со заменливи додатоци: бричење, за носот и ушите, за прилагодување на должината.
  • Лесната грижа за тримерот обезбедува максимална хигиена.
  • Куќиштето изгледа привлечно и удобно се вклопува во раката.
  • Ергономијата и малите димензии на уредот го прават погодно за транспорт.

Време на користење безжично до 40 минути
Време на полнење: 4 часа
Сечило за тример: Професионални сечила за дефинирање на стилот на лицето
Двојно бричење: Супер фино бричење и способност за рабови со прецизност
Тример за нос и уво: безбедна, лесна и хигиенска нега
Прецизен тример: Дефинирајте прави и заоблени линии и рабови.
Тип на апарат: Универзална машина за сечење
Тип на напојување: Батерија, 220 V мрежа
Прилагодување на должината: прилози за замена
Материјал на сечилото: Челик
Глава за бричење: Да
Тример за нос и уши: Да


Опрема:

Машина за коса ГМ-562 11 во 1
Глава за бричење;
Прицврстување на тример;
Млазници за прилагодување на должината;
Четка;
Кабел за полнење;

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Клипер Geemy машина за бричење 11 во 1”

Your email address will not be published.