ПОПУСТ!

Комплет за бања ,Додатоци Држач за четки за заби Диспензер за паста за заби

ден1100

-63%
  • Држач за автоматска четка за заби Baispo, дозатор за вшмукување, мултифункционален држач, бања
  • Материјал: ПластикаКарактеристика1: Диспензер за пасти за заби со еден допир Карактеристика2: Рачен диспензер за пасти за заби Функција 3: Чаша за вшмукување на држач за четки за заби Карактеристика4: Преносен пластичен диспензер за паста за заби Функција5: додатоци за бања Карактеристика 6: Држач за четки за заби електрично Големи: 43x32x18cm

Мултифункционален комплет за бања

Сет за супер бања:
Добивајќи го, вие сте еднакво на добивање на држач за четки за заби, автоматска четка за заби со две порти, 4 висококвалитетни чаши за четки за заби, решетка за фен за коса, кутија за чување козметика, стакло за кутии за складирање, ова е најдобриот избор за бања, совршена комбинација на бања
Производот има силен носечки капацитет, дизајн на дупки за одвод на дното, едноставна инсталација, дизајн на дупки за истиснување на двојни усти, погоден за еден и семеен
Пакет:

Бесплатни 4 чаши за четки за заби + решетка за фен за коса + кутија за чување козметика + држач за четки за заби + стискач за заби

Забелешка:

При инсталирање на лепилото, порамнете го со местото на монтирање. Не отстранувајте ја налепницата откако ќе се закачи на идот. Тивко поставен 1 час, а потоа закачен, ефектот ќе биде подобар.

 

 

1 拷贝2345 拷贝5.15.2678910 拷贝14 拷贝

17 拷贝18

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет за бања ,Додатоци Држач за четки за заби Диспензер за паста за заби”

Your email address will not be published.