ПОПУСТ!

Компресивен рачен појас за зглоб со притисок

ден420

-62%

Карактеристики:

Три-димензионална технологија на ткаење, висока флексибилност, добра вентилација, носење поудобно вклопување;
Дизајн на појас под притисок, прилагодлив, посоодветни делови.

Добро прилагодување угнетување на зглобот.
Прилагодливи ремени обезбедуваат удобно вклопување и стабилизација.
Поддршката нуди целодневна удобност, штити од гребење и модринки.

Погодно за спорт: трчање, кошарка, бејзбол, фудбал, фудбал, одбојка, бадминтон, тенис, кревање тегови, возење велосипед и сл.

Спецификации:

Бренд: Мумијан
Модел: S21
Боја: Зелена
Пакување: 1 * дланка за зглоб

Материјал: 32% Спандекс / 68% Најлон /
Големина: М: 17-19см, Л: 19-21см, XL: 21-23см;
Количина: 1 ЕЕЗ

Пакет вклучува:

1 x стегач на рачниот зглоб

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Компресивен рачен појас за зглоб со притисок”

Your email address will not be published.