ПОПУСТ!

Кујнска отпорна фолиена налепница за дамки на масло

ден499

-55%

Нема на залиха

Реновирајте ја вашата кујна, лесна за чистење и огноотпорна

Да ги одделите кујнскиот sидовите од тврдоглави дамки од масло.

За да ги зачувате фиоките, шкафовите и полиците од прашина и нечистотија.

Да ги поставите вашите електрични апарати со стилски самолеплив алуминиумски слој.

Да се олесни чистењето на сите мазни површини.

Ние ви нудиме врвна налепница за кујна со 1000 + 1 апликации што ќе ви го разнесат умот со својата погодност!

Направете ја вашата кујна поздраво место!

 • Направена од врвен алуминиум, оваа налепница за кујна ќе ве разнесе со својата ефикасност!
 • Тоа е далеку потрајно од обичните ПВЦ позадини.
 • Набавете цврста, долготрајна леплива налепница за долга, сигурна употреба на сите ваши кујнски површини!

Совршен заштитен капак за кујна

 • Отпорен на маснотии и доказ за дамки: Спречува маснотии и маслото да се размачка и да ве зафати целата кујна, вклучително и ормани, печки, тезги и wallsидови.
 • Водоотпорен, отпорен на мувла и отпорен на пожар: Спречува истекување на вода под мијалникот и други области и застанува создавањето на мувла. Се спротивставува на температури до 250 Целзиусови кои можат да се користат подолго време и нема да се деформираат.

 

Лесно се сече во потребната големина

 • Едноставно измерете ги димензиите на површината што треба да ја покриете, исечете ја лесно поради мрежните линии пресечени за да ги собере на налепницата што може да се отстрани и завршете!
  Лесно се нанесува и веднаш се вади кога веќе не ви е потребна, оваа алуминиумска налепница за кујна е направена за ваша погодност.

Самолепливи

 • Налепницата за назад што се отстранува има решетки за вклопување во мрежата за лесно мерење и поставување, лесно можете да создадете нов изглед или да го поправите изгледот на сите постоечки мазни површини.

Целосно применета во вашата куќа

 • Стилски, тренди и привлечен за очи, оваа лепенка за лесна употреба ќе додаде модерен стил на вашиот украс за домот!
  Истражете ја неговата разноврсна употреба, нанесувајќи ја во ормани, тезга, ТВ стои, трпезариска маса, плакар, машини за миење садови, фрижидери, апарати, итн.

Полесно од кога било за чистење

 • Избришете со крпа за прашина или измијте со вода со сапуница за да останат свежи и здрави!
  Чистењето никогаш не било полесно, дури и за постојаните дамки од сос!

Како да се користи:

Чиста и сува површина со благ сапун и вода. Проверете дали површината мора да биде рамна и не може да има резба.
Само исечете ја големината што ја сакате.
Користете салфетка или картичка за да отстраните меури од воздухот.

Спецификации:

Материјал: Алуминиум-фолија хартија.
Ширина: 12 инчи / 16 инчи / 24,4 инчи.
Должина: 80 инчи.
Боја: сребрена.
Стил: решетка / нормално.

Што ќе добиете?
Налепница за докажување 1 *  (40 * 16 инчи)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Кујнска отпорна фолиена налепница за дамки на масло”

Your email address will not be published.