ПОПУСТ!

Магнетна заштитна Церада за шофершајбна, од снег од мраз ,Лето/зима Ново

ден520

-74%
Не сакате да гребете снег или мраз во студената зима?
Церада на шофершајбната на автомобилот е вашиот најдобар избор!
Нема повеќе гребење на шофершајбната, нема повеќе замрзнување на рацете!

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • НЕМА ПОВЕЌЕ стругање: Капакот на ветробранското стакло на автомобилот Weather Shield го задржува снегот, мразот и мразот од шофершајбната за да ви заштеди драгоцено време и енергија во тие студени утра. Само излупете го капакот на автоматското шофершајбна, истресете го мразот и тргнете се за кратко време.
  • КОРИСТЕТЕ ЦЕЛА ГОДИНА: Не го ограничувајте капакот на ветробранското стакло за заштита од мраз само на зимата. Користете го во текот на пролетта за да ги оддалечите полен и бубачки, во текот на есента за да ги држите лисјата подалеку, а во текот на летото како навистина ефикасно покривање на шофершајбната за сонце и опасното УВ зрачење.
  • ОСТАНУВА НА МЕСТО: Обезбедете со дизајн на странични клапи, спречи паѓање. А кога ќе се вратиш? Едноставно извадете го капакот и целиот снег, мраз, мраз или лисја. Лесен и практичен за употреба, не се потребни алатки за инсталација. Материјалот на подобрената верзија е подебел, а магнетните токи го прават подобро фиксиран.
  • ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ: Никогаш нема да морате да се справите со гломазните навлаки на шофершајбната на автомобилот што зафаќаат скапоцен простор во вашето возило. Со торбичка за складирање, оваа обвивка за сите временски услови се преклопува до дел од нејзината големина и може без напор да се чува во багажникот или преградата за ракавици.
  • ОДГОВАРА НА МНОГУ АВТОМОБИЛИ: Без разлика дали барате совршен капак на шофершајбната за седан, комбе или SUV камион, овој со димензии 66″ широк и 41 ½” висина сигурно ќе ја заврши работата.

СПЕЦИФИКАЦИИ

  • Тежина на ставката: 170g
  • Големина:  215*150*125cm
  • Боја: Сребрена/Црна

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА

1* Магнетна покривка на шофершајбната на автомобилот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Магнетна заштитна Церада за шофершајбна, од снег од мраз ,Лето/зима Ново”

Your email address will not be published.