ПОПУСТ!

Мини машина за шиење

ден499

-55%
  • Практично и брзо
    Може да шиете без да се соблекувате !! Погоден за скоро сите ткаенини ≤ 1,8 мм. Идеално за шиење и поправка на завеси, чанти, панталони, кошули, маици и правење сопствен занает.
  • Пренослив и мини
    Тоа е брза и лесна алатка за шиење, лесна за употреба и носење (дури и на патот). Идеално за брзи поправки, полесно и поудобно од традиционалните работни површини.
  • Не се потребни упатства – само земете го и започнете со шиење!

Нема на залиха

Променете ја брзината на работа или брзината на шиење со замена

Лесно поправа – Брзо поправете рипување или раскинување со леснотија!
Вклучен / исклучен прекинувач – ве одржува фокусирани на шиење.
Прилагодување на напнатоста – Прилагодете ја напнатоста врз основа на различни ткаенини.

Нема комплицирани процедури како такви!

Практичен комплет за шиење – за ексклузивна цена со попуст

Екстремно пренослив – тоа е машина за шиење на вашата дланка. Понесете го со вас каде и да одите!
Димензии: 22,9 х 5,1 х 15,2 см
Совршен за брзи поправки: Некои поправки со кои не можат да се справат конвенционалните десктоп машини, како што се шиење завеси додека сте на прачка или поправање на искинат џеб без да мора да ги вадите пантолоните.
Совршен за каков било материјал: Одлично за свила, тексас, волна, кожа и занаети. Можете да го користите за лесно шиење виси завеси,

Оваа рачна машина за шиење е многу компактна, можете да ја ставите на дланка, и има силна контрола на сила, можете да ја промените брзината на работа и брзината на замена за замена, што може да ги задоволи сите видови на дневни барања за шиење. Тоа е идеален избор за непријатно позиционирање каде што традиционалните машини не можат. Идеален за семејство и патувања, убаво зашиен изглед.

Почетник или професионалец, лесно можете да направите одреден занает

4 АА батерии ја напојуваат машината за шиење или адаптерот за напојување DC 6V (батеријата и адаптерот не се вклучени во пакетот). Идеален за поправки и промени на лице место. Ова е вредна алатка кога ви требаат брзи решенија за едноставна работа на терен. Оваа мини машина за шиење е лесна за ракување, усогласена е со рамниот раб и може да се движи автоматски. Без разлика дали станува збор за почетник или професионалец, лесно можете да направите некој сам-занает.

Одличен партнер за обука на работни навики и вештини за шиење на децата

Нашата минијатурна машина за шиење може брзо и лесно да шие завеси и облека. Кога патувате, кога работите, носете мини машина за шиење за итни случаи.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини машина за шиење”

Your email address will not be published.