ПОПУСТ!

Мини производител на пуканки

ден999

-45%

Нема на залиха

Пренослива машина за пуканки

  • Уживајте во домашните свежи пуканки во секое време со нашата Пренослива машина за пуканки . Ова е исклучително лесен за употреба. Јадрата влегуваат во комората за пукање – не е потребно масло – и топол воздух испраќа до 10 шолји пуканки нагоре и надвор од каналот право во сад за чекање. И сето тоа се случува за помалку од 3 минути. Направете ја вашата филмска вечер поневеројатна со вкусни и здрави пуканки!
  • Направете свежи пуканки. Пренослива машина за пуканки „Направете сами“ го прифаќа методот на топол воздух на кој не му треба масло, произведувајќи пуканки со помалку калории. Плус, тој е опремен со уникатен канал за ветер за да се осигура дека постојаниот топол воздух произведува здрави и вкусни пуканки.

  • Уживајте во забавна филмска вечер. Ова прави пуканки за филмска ноќ брзо и лесно. Можете да испуштите серија пуканки за 2 до 3 минути и да и дадете на вашата домашна филмска вечер чувство како да сте во кино. Кажете им збогум на сите маки само за да создадете совршени пуканки!

  • Лесно се чисти. Отстранливиот горен отвор овозможува брзо чистење на вашиот пуканки и ги насочува свежите пуканки во чинијата за чекање. Можете да го исчистите како ветре!

  • Еден прекинувач, повеќе пуканки. Со само притискање на едно копче, овој уред прикажува до 10 шолји здрави пуканки испукани со воздух по серија – совршени за забави, големи групни собири или семејна вечер.

 

Спецификации на производот

Материјал: ПП + компјутер

Големина: 266mm x 123mm x 185mm

Моќност: 1200 вати

Напон: САД 110 волти / Еуро 230 волти

Тежина: 0,86 кг

Пакетот вклучува:

1 x Пренослива машина за пуканки

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини производител на пуканки”

Your email address will not be published.