ПОПУСТ!

Мултифункционална градинарска вратоврска 30м

ден370

-51%

Мултифункционална градинарска вратоврска со фиксни јаже за повеќекратна употреба со тримери

 

Долга должина и СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ: Оваа градинарска жица е изработена од супер квалитетно зелено пластично обложено железо, со димензии 30m по калем, издржливо и доволно за долго време да се користи.

ЗАШТИТИ РАСТЕНИЈАТА – Нашите екстра долги (328 стапки) обложени жици со пластика се совршени за градината. Растителни врски, обезбедете и поддржувајте растенија како винова лоза, грмушки, цвеќиња или други растенија.

Најдобар асистент за вашиот дом , градина и канцеларија: вратоврски за растенија, може да ви бидат одличен придружник дома или во канцеларија, да ви помогне добро да ги организирате линиите за слушалки, компјутерските линии, каблите за мобилни телефони и други.

Практично и лесно за користење сечење: оваа вратоврска лоза доаѓа со вградена алатка за сечење за практичност и може слободно да го исече растението. Беси Вретеното лесно се расклопува и ги одржува работите добро организирани.

Спецификација:

материјал: метал

Димензии: 15X10X5cm

Пакет
Вклучува:

1 x Погон за јаже 30мРецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мултифункционална градинарска вратоврска 30м”

Your email address will not be published.