ПОПУСТ!

Мултифункционална магична метла

ден499

-55%

Нема на залиха

Дали ги имате следниве проблеми при чистење на домот?

❌ Отстранување на застојана вода
❌ Лошо отстранување на прашина поради ултра фини честички од прашина
❌ Коса заплеткана на метлата

Со нашата повеќефункционална магична метла, веќе нема да ги имате овие проблеми! Бришење✅ отстранување прашина✅чистење на влакна✅ стружење прозорци✅ чистење на масло – за сите овие се грижи оваа метла!

Тие доаѓаат во пакети поврзани со попуст, па можете да купите уште 1 или 2, но и да заштедите повеќе!

 

✔️ 【Мултифункционален чистач 2-во-1
Не само што мете, туку и струга! Ефикасно исушете ја површината на подот и лесно отстранете ја нечистотијата и косата. Може да се користи за чистење на крзно, коса, течност, стакло од домашно милениче.

✔️ (Чистач за бришење прилагодлив】
Исто така, долгата рачка ви овозможува безбедно да стигнете до високи прозорци без потреба од столици или скали за скали и други тешко достапни места. Може да се прилагоди од 90 см до 140 см.

【ПП глава – лесно се чисти
ПП материјал со висока густина, не се плаши од натопување, лесен за чистење!

Сценарија за употреба
Погоден за дневна соба, кујна, базен, гаража, бања, може да се користи и како бришач за чистење стакло за чистење прозорци.
✔️Рачката што не се лизга може да се обеси, што е погодно за складирање и заштедува простор!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мултифункционална магична метла”

Your email address will not be published.