ПОПУСТ!

Овошна цуцла за бебиња со погон на завртки

ден499

-55%

Нема на залиха

Нахранете го вашето бебе со нула отпад и хранливи плодови

  • Нашата бебешка цуцла за овошје е и храна и играчка за заби. Може да складира свежо или замрзнато овошје, зеленчук и чипс од мраз. Што е најважно, бебешкото овошје за хранење е исто така безбеден начин да ги запознаеме нашите малечки со цврста храна додека минуваат низ фаза на заби.

  • Дизајнот за лесно чистење на фидер нема неповратни компоненти и може целосно да се демонтира за миење и чистење. Ергономскиот дизајн на рачката може да ја искористи способноста за фаќање на вашето бебе.

✅ Лесно за расклопување и чистење- За разлика од другите колибри, овој фидер нема неповратни компоненти и може целосно да се демонтира за миење и чистење.
✅ Иновативни карактеристики-Погонот за завртки ги истиснува овошните сокови за консумирање.
Без BPA и PVC-безбедно за чистење на машина за миење садови.
✅ Највредно за пари-2 парчиња безбедни силиконски цица. Внесувачот All-IN-1, исто така, може да ја смири непријатноста на забите кај бебето со масажа на непцата преку џвакање.
Олеснување на забите- Мека вреќа за џвакање што не ги иритира непцата на бебето.
✅ Прекрасни бои идеални за подароци-достапни во прекрасни бои. Доаѓа во прекрасно и шарено пакување во кутија.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Овошна цуцла за бебиња со погон на завртки”

Your email address will not be published.