ПОПУСТ!

Огледало за шминка со LED светла, 360 степени ротација

ден670

-54%

LED огледало за шминка со база за складирање

Ова ретровизорско огледало за шминка со LED осветлување овозможува јасен поглед при правењето шминка, што е одлично за сите возрасни групи, тинејџери до постари возрасни лица. Врвен подарок за денот на вљубените, подарок за враќање во училиште, подарок за Божиќ, подарок за роденден и слично.

Природна и мека светлина

Вграден LED, со природна и мека светлина, ова ретровизор за шминка ви овозможува чист преглед дури и на темни места

  • Затемнувачка светлина без чекори
    Допрете го кругот еднаш за да го вклучите светлото и двапати за да го исклучите. Допрете и задржете секунда за да ја направите светлината слаба или светла.

Прилагодлив агол на огледалото

Овој агол на огледалото за шминка може да се прилагоди и вертикално и хоризонтално. Можете да го приспособите аголот на огледалото на себе наместо да се прилагодувате за да можете да гледате во огледалото.

  • Послужавник за складирање за организирање кармини
    Со основната фиока за складирање, вашата работна површина за шминка може да се организира уредно и чиста.
  • Двојно напојување
    Овој ретровизор може да се напојува и со батерии (не вклучува) и со USB (вклучува) напојување.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Огледало за шминка со LED светла, 360 степени ротација”

Your email address will not be published.