ПОПУСТ!

Организатор решетка за чевли со 4 нивоа

ден770

-51%

– Карактеристики –

Можеби како да складирате различни видови чевли или чизми во багажник за чевли е голем проблем за секоја домаќинка.

Ова е пристојна решетка за складирање на чевлите и добро се вклопува во вратата, влезот, просторијата со кал, спалната соба, плакарот и така натаму.

Полицата за чевли што заштедува простор, исто така, може да се стави во агол или во сала.

Чевлите се видливи од секоја височина, полиците се рамни, така што чевлите никогаш не ви се лизгаат, а најдобро од сè е што се вклопуваат помеѓу.

Рамката е прилично лесна, но доволно цврста за да собере многу чевли.

Одличен организатор на плакарот, навистина ја направи вашата соба удобна. повеќе не го лови тој чевел што недостасуваше што падна од решетката. Не знаев дека толку мало купување ќе направи толку голема разлика!

4-степена метална решетка за чевли за 12 пара чевли.

√ Цврст

√ Стабилна

√ Издржлив

√ Долготрајни

√ Лесно се брише

√ Водоотпорен и отпорен на влага

√Пократки и пошироки и тесни држачи за чевли за мали простори

√ Лесно се склопува според упатството

– Пакет –

√ 16 цевки

√ 2 Пластичен страничен држач

√ Упатство

– Спецификации-

Марка: TITU

Материјал: НОВА ПП+ челична цевка + пластичен страничен држач

Големина: 23,6″Ш x 20,1″В x 7,5″Д

Растојанието на ниво: 6″

Пакет: 1 x Полица за чевли со 4 нивоа

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Организатор решетка за чевли со 4 нивоа”

Your email address will not be published.