ПОПУСТ!

Оригиналниот производител на мраз коцки ICE GENIE

ден399

-64%
 • Голем силиконски калап за производство на 2 во 1 ице е направен од високо квалитетен силикон за храна, TRP и PP, што може да се користи директно за да се јаде замрзнат мраз
 • Користете како кофа за ладење за пиво за вашата трпеза за вечера или како преносен пијалок и ладилник за овошје за вашата палуба или патио.
 • Уживајте во мраз ладно пиво, виски, коктел и вино додека висите на отворено, кампување во погон или опашка
 • Дизајн на две оддели на нашата кофа за мраз со капак, надворешен оддел за замрзнат мраз, додека внатрешен оддел за задржување на мраз.
 • Големината на заштеда на простор е совршена и за надворешна и за внатрешна употреба, како што се излети, семејна забава, време за скара и сл. , како преносни ладилници за пијалоци

производител на коцки мраз, силикон

Карактеристики

 • Голем силиконски калап за производство на 2 во 1 ице е направен од високо квалитетен силикон за храна, TRP и PP, што може да се користи директно за да се јаде замрзнат мраз
 • Користете како кофа за ладење за пиво за вашата трпеза за вечера или како преносен пијалок и ладилник за овошје за вашата палуба или патио.
 • Уживајте во мраз ладно пиво, виски, коктел и вино додека висите на отворено, кампување во погон или опашка
 • Дизајн на две оддели на нашата кофа за мраз со капак, надворешен оддел за замрзнат мраз, додека внатрешен оддел за задржување на мраз.
 • Големината на заштеда на простор е совршена и за надворешна и за внатрешна употреба, како што се излети, семејна забава, време за скара и сл. , како преносни ладилници за пијалоци
 • Совршен круг е многу помал од традиционалната машина за мраз Оставете многу простор во фрижидерот.
 • Користете херметички капак за да ја задржите коцката свежа и невкусна. Замрзнат мраз во вселената.
 • Внатрешниот цилиндар ги складира Пренослив, опремен со капак и не се лизга кофа, лесен за носење

Спецификација

 • Боја: Сина
 • Материјал: силикон за храна, TRP и PP
 • Големина: 5,5 инчи * 4,9 инчи

Предност

 • Совршете ги воините за авантури на отворено Уживајте во омилениот алкохол во најавтентичен вкус.

 • Кофа со повеќе намени, може да биде ладно пиво, шампањ, пијалоци, вино, овошје и сл., Е неопходен помошник во вашиот живот Може да собере околу 120 коцки мраз, капацитетот е доволен, а коцките мраз се прават повеќе, заштедувајќи многу време.

 • Додека го стиснете внатрешниот зид, можете брзо да ги ослободите коцките мраз

 • Висококвалитетен избор на материјал, здравје и заштита на животната средина: надворешното буре на производот е изработено од силика гел.

  • Капакот Ice Genie ги одржува вашите коцки свежи и без мирис Безбедно за врвно миење садови за миење садови

   

  Револуционерниот производител на заштеда на простор коцки мраз!

  • Заштедете простор во вашиот замрзнувач! Заменете ги старите табли со мраз со мраз џин Уникатниот дизајн на двојна комора прави 40 коцки истовремено и држи до 120 коцки мраз Надворешната комора ги замрзнува коцките мраз додека внатрешниот цилиндар ги складира Користете го и како ладилник за пијалоци!

   

  
  

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Оригиналниот производител на мраз коцки ICE GENIE”

Your email address will not be published.