ПОПУСТ!

Паметен сецкач 2 во 1

ден299

-46%
  • Паметниот секач 2-во-1 е револуционерен нож и табла за сечење во еден што ги исекува вашите омилени јадења за неколку секунди без да остави неуреден чистење!
  • Тајната на овој паметен секач 2-во-1 е умно дизајнираната ергономска рачка за притисок при напојување што ја пресекува храната брзо и без напор.
  • Комбинацијата за заштеда на време на хеликоптер за храна и даска за резба ја прави подготовката на храната брза и лесна. Има ножеви од не’рѓосувачки челик кои работат како одличен сецкач за зеленчук и месо.

Исецка и парче за неколку секунди!

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Нож и табла за сечење 2 во 1 Исечете и исечете овошје, зеленчук и месо во секунди

Користи сечиво од врвен нерѓосувачки челик

Ергономскиот зафат е лесен за раце Лесен за чистење и безбеден за миење садови

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Материјал: Нож од не’рѓосувачки челик и рачка на ABS

Цела должина: 23,5 см

Должина на сечилото: 10,2 см

Ширина на сечилото: 2,7 см

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Паметен сецкач 2 во 1”

Your email address will not be published.