ПОПУСТ!

Плоча за прилагодување и лесно за 3сек преклопување на облеката

ден599

-45%
  • Мултифункционално: Преклопете ги кошулите, панталоните, крпите и густата облека за само неколку минути користејќи ја оваа стручна папка за облека. – Одличнa идеa за подароk!
  • Издржлив: Направен е со издржливи, флексибилни ПП композитни материјали, тоа нема да предизвика ослободување од силните топли и ладни климатски промени.
  • Брзо и забавно: 3 чекори и 3 секунди за да ги завршите работите.
  • Правењето алишта може да биде многу забавно, дури и вашите деца со задоволство ќе се придружат!
  • Заштеда на простор: Чувајте ги плакарите и фиоките организирани додека оптимизирате простор.
  • Лесно складирање: просторно-ефикасен дизајн, преклопен за лесно складирање без зафаќање многу простор.

Резиме:

Чекорите се именувани само FLIP, FLIP, FLIP и FOLD. толку едноставно! Преклопната облека ќе ви одземе помалку време, и ќе добиете совршено здиплена облека секој пат! FlipFold е крајната папка за кошули и облека. Користете FlipFold на скоро што било. Работи на која било кошула, вклучувајќи долги ракави, кратки ракави, блузи од резервоари, кошули и јаки со копчиња. Користете FlipFold за преклопување панталони, фармерки, шорцеви, крпи и долни чаршафи!

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Толку е лесно што можете да го научите вашето тригодишно дете да користи FlipFold! А FlipFold дури го тестирал и сопругот! Можеби сте го виделе тоа на ТВ, но сега можете да го купите FlipFold тука. FlipFold – Алатката ќе ви помогне да го организирате нередот. Повторете ги неуредните плакари и преоптоварените фиоки на организиран начин што отсекогаш сте го посакувале. Ако имате продавница за малопродажба и барате начини да ја одржите уредната продавница без да поминувате часови на преклоп, FlipFold е токму она што го барате. Секој вработен може да ја користи оваа лесна и разноврсна алатка за преклопување и ќе има повеќе време да се фокусира на служење на вашите клиенти!

Спецификација

 

генерал

Тип: Модерен, удобен, еколошки, практичен

Материјал: пластика

Големина и тежина

Тежина на производот: 0,265 кг

Тежина на пакувањето: 0,350 кг

Големина на производот (Д x В x В): 59 x 70 x 0,5 cm / 23,0 x 27,6 x 0,2 инчи (откриено)

Големина на пакетот (Д x В x В): 30 x 23 x 4 см

Содржина на пакетот

1 x регулатор за облека

Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-
Magic Adjustable Clothes T-shirts Folder Flip Fold Folding Board Organizer for Home-

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Плоча за прилагодување и лесно за 3сек преклопување на облеката”

Your email address will not be published.