ПОПУСТ!

Повеќенаменски средство за чистење за автомобил , уреди дома плус четка

ден470

-57%
 • Никогаш не прескокнувајте чистење на ентериерот во автомобилот – направете го тоа лесна дневна рутина со чистач без плакнење за внатрешни работи на автомобилот  и вратете го своето скапоцено возење до сосема ново!

 • Напредната формула овозможува навистина лесно чистење со моќен резултат – 5 пати побрзо од вообичаените средства за чистење. Благодарение на одликата без плакнење, можете без напор да ја исчистите внатрешноста на вашиот автомобил во само 2 чекори – прскајте и избришете без пронајдена трага. Додека сите дамки, нечистотија, пепел, мувла … сите ќе се исчистат на трепкање, нема да останат токсини или маснотии, така што никогаш нема да ја повреди површината на внатрешноста на вашиот автомобил. Исто така, работи добро на сите видови површини, вклучувајќи кожа, ткаенина, винил, пластика, гума, метал и вие именувајте го!

   

 • Освен што е одличен чистач, тоа е исто така одлична алатка за заштита и одржување на внатрешноста на вашиот автомобил. Beе има тенка и про transparentирна обвивка од УВ-светлина и нечистотија што го одржуваат вашиот автомобил беспрекорен и полиран.


 • КАРАКТЕРИСТИКИ

  Лесно и практично: прскајте и избришете
  Исплакнете без богата пена
  Чисти 5X побрзо
  Чисти дамки, нечистотија, пепел, мувла, дамки итн.
  Нема да остави трага / трага по чистењето
  Одржувајте ја внатрешноста на вашиот автомобил
  Токсично, без маснотии и без мирис
  Работи на сите видови површини: кожа, ткаенина, винил, пластика, гума, метал
  Обложување отпорно на УВ и нечистотија
  Траете 2-3 месеци по секоја употреба
  Работи и на мебел

 • Чистењето на тенџерето масно или јагленосано несомнено е обврска додека чекате да се раствори маснотијата одзема многу време. Запрете ја главоболката со нашиот спреј за чистење во кујна за сите намени. Чистењето никогаш не било без проблеми и релаксирачко!

 • Ја прилагодува технологијата за проширување на пена, овој спреј продира и ги отстранува тврдоглавите маснотии и дамки од сите кујнски предмети во 2 чекори. Само испрскајте и исплакнете, правејќи ги работите свежи и сосема нови.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Повеќенаменски средство за чистење за автомобил , уреди дома плус четка”

Your email address will not be published.