ПОПУСТ!

Појас за обука на струкот за жени и мажи, појас за слабеење

ден270

-46%
  • Нашиот ремен за потстрижување на струкот е погоден за спорт, возење велосипед и кревање тежина. Овој облик на обучувач за струкот е конструиран со технологија Flex-boning за да работи како корсет или машина за појас, со прилагодлива лента за затворање на јадицата и јамката за да се зголеми компресијата околу стомакот .
  • Каишот за потстрижување на стомакот за стомачни мускули е насочен веднаш кон вашиот среден дел, ве поти за време на фитнес тренинг и стимулира побрзо согорување на маснотии во стомакот.

Тип: Премиум ремен за пот

Боја: роза (како што покажува сликата)

Материјал: Најлон материјал + Чист силиконски гел Вклучи пакет: 1 парчиња

Големина на ременот: М: 93 см x 19 сантиметри (37 инчи x 7 инчи) Л: 99 см x 19 сантиметри (39 инчи x 7 инчи) XL: 106cm x 21cm (42 инчи x 8 инчи) XXL: 109cm x 21cm (43 инчи x 8 инчи)

Погоден за: трчање, јога, фитнес, прескокнување, хула-обрач, аеробик

Карактеристика: ✔ 100% Сосема нов и квалитетен. ✔ Моќен прицврстувач за кука и јамка, користете удобен и едноставен. ✔ Исклучителна изработка, двострано ожичување, издржливо и извонредно. ✔ Двострани различни материјали, меки и мазни, нема да и наштетат на кожата. ✔ Многу пот за време на вежбање може да ја задржи кожата влажна, да ја направи кожата помека и помазна ✔ Добро е за обликување на струкот, опоравување на колкот, согорување на маснотии, корективно држење на телото. Support Компресија поддршка на половината и стомакот, подобрување на атлетската издржливост. ✔ Компактна големина, лесна за организирање и носење, совршена за патување. Пакет: 1 x Парче Премиум ремени за сечење струци 1 x преносна торба

Attention:

1. Only hand washing(the best hand-washing,do not rub the clothes,Prohibit bleaching and ironing)

2. There may be slight variations in colors due to lighting effect during photo taking or bidder’s monitor setting.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Појас за обука на струкот за жени и мажи, појас за слабеење”

Your email address will not be published.