ПОПУСТ!

Рачна вакуумска Правосмукалка

ден499

-55%
  • МАШИНИ ЗА ЧИСТЕЕ Широко се користи во семејни домови, хотели, канцеларии и лабораториска употреба: СЕКОЈ тврд под, мермер, керамички плочки, освен тепих, само исфрлајте ја прашината при употреба, не виткајте, заштедувајте време и подобрете ги перформансите, без прашина и ја намалува прашината и микробите.

Избришете ја подната прашина: Рачна четка и прашина Материјал за главата на метлата: ПЕТ метла Материјал за крпа од метла: ABS + не’рѓосувачки челик Големина на производот: 144cm * 31cm * 20cm Тежина на производот: 860g – Висина 2: 850g: 110cm Обем на кутија: 0,5L Боите ќе бидат испорачана како случајна Безбедна за употреба на плочки, мермер, линолеум, тврдо дрво без отстранување или гребење! Ротирачката четка од 360 степени со голема ротација за допирање на прашината од остатоци беше вметната во корпата за прав. Метла, прашина и корпа за отпадоци 3 во 1. Има рачка со прилагодлива должина. Чистењето е многу погодно. Со рачката за преклопување, лесно е да се стигне до тешко достапните места и го прави складирањето едноставно. Лесен за употреба, дури и за деца. Кога ја користите оваа метла, не мора да се превиткувате, туку само турнете напред. Лесно се празни со едноставно движење. Без хаос, без врева

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Рачна вакуумска Правосмукалка”

Your email address will not be published.