ПОПУСТ!

Преносна скара BBQ

ден799

-62%
  • Оваа мала преносна скара со јаглен може да оди со вас и вашето семејство на патување или забава на плажа итн. Совршено за семејство / забава од 3-5 лица.
  • Изработено од ладно валано железо и премиум хром Wireичана мрежа. Отпорни на топлина и отпорни на гребење. Нозете се поцврсти од слични производи.
  • Може да се преклопи откако ќе користите. Дизајнирана рачка прави да заштедува простор и е погодно да ја однесете каде било за да се забавувате.
  • цвезди оган побрзо и полесно со дизајн на отвор за вентилација од 12 дишни патишта. Лесно се чисти бидејќи може да се извади мрежата за печење.
  • Утен што преклопува преносна лесна скара скара е совршена алатка за скара за на плажа, излети, забави, приколки, кампување или каде сакате.

САМО уживајте со ОВАА СКАРА ЗА ЈАГЛЕН!

Оваа мала скара скара, супер погодна за одење на плажа, на кампување или каде и да посакате.

Само не заборавајте да го користите на рамна, цврста површина или маса.

Земете ја оваа прекрасна скара скоро каде било кога излегувате со вашето семејство или пријатели заедно, едноставно расплетувајте се, додајте го јагленот и подготвени сте да одите!


Можете да уживате во готвењето на месото полека со јаглен, задржувајќи ја нежноста на месото и останувајќи влажно на оваа скара.

Од тоа, месото може да се ослободи од вишокот маснотии, па оттука и калориите!

Хранливи материи како протеини, витамини и минерали присутни во вашата храна остануваат недопрени и оттаму.

Barbecue Grill

Barbecue Grill

Barbecue Grill

ТЕХНИЧКИ ДЕТАЛИ:

Премиум материјал: Поддршка од цврсто железо + жичана решетка со скара со хром

Димензии на производот (отворен L, Ш, Ш): 35 x 27 x 20 cm / 13,8 x 10,6 x 7,9 инчи

Димензии на производот (затворен L, Ш, Ш): 35 x 24 x 6 cm / 13,8 x 9,4 x 2,4 инчи

Нето тежина на производот: 4,0 lb

Што има во кутијата?

1 x скара скара

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Преносна скара BBQ”

Your email address will not be published.