ПОПУСТ!

Производител на Бургер

ден570

-48%

Конечно! Перфетниот Burger Press Направете вкусни хамбургери од дома

Карактеристики и придобивки:

  • Го намалува заморот при притискање на повеќе плескавици
  • Секојпат кога се готват рамномерно на скара
  • За брзо чистење во кујната
  • Поминете повеќе време за јадење со вашето семејство и помалку време во кујната
  • Користете ја индикаторската линија за да направите плескавици со конзистентна големина и форма
  • Рачката во форма на дланка го намалува заморот при притискање на повеќе плескавици

Спецификации:

Тип: Алатки за месо и живина
Дијаметар: 12 см
Облик: Тркалезна
Тежина: 251 гр
Материјал: Легура на алуминиум + ПП
Категорија: Калап за DIY

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Производител на Бургер”

Your email address will not be published.