ПОПУСТ!

Режач за гас , пренослив на отворено

ден1299

-38%

Режач за вок за готвење на отворено. Овој горилник за гас со пропан или јама за гас е совршен за безбедно готвење на отворено. Горилникот е доволно голем за да готви за голема група на луѓе. Можете да користите секаков вид тава за да направите секаква вкусна храна. Поради неговата конструкција, можете да поставите вок или тава директно на горилникот. Затоа, овој голем шпорет на столици е совршен партнер за готвење на отворено.

Лиено железо режач вок 40х40см

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Режач за гас , пренослив на отворено”

Your email address will not be published.