ПОПУСТ!

Решетка за складирање во фрижидер

ден470

-52%

Проширете го вашиот простор и организирајте неуреден фрижидер со овие организатори на фиоките за фрижидери!

Решетката за складирање во фрижидер кој може да се прошири целосно го користи просторот на вашиот фрижидер додека додава дополнителни оддели за да ги категоризирате предметите за складирање. Практичен дизајн на фиоката за лесно враќање.

Оваа мулти-функционална корпа може да ги собере вашите омилени лименки со газирани пијалаци и освежителни пијалоци и да ги задржи сите на место и лесно да се најдат.

Максимизирајте го просторот за складирање со одржување на храна над и под полиците на фрижидерот. Овие фиоки што можат да се отстранат едноставно се закопчуваат – и тие можат да се подигнат во сите видови забавни бои.

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Дизајн на извлекување

Со удобен дизајн на слајдови за слоти, лесно може да се извлече за поставување и вадење содржина.

  • Проширете го просторот на полицата

Ширина на проширување за да одговара на вашиот простор. Одлична идеја да додадете простор на полицата во вашиот фрижидер, под бирото или масата.

  • Голема вентилацијаДупки за вентилација на дното на полицата, лесни за одвод и вентилација.
  • Висок квалитетАнтимикробна отпорност и лесен за чистење со мазни рабови, нема да ја изгребате вашата рака.

СПЕЦИФИКАЦИИ

  • Големина: 18,5 * 16,5 * 8,3 см
  • Тежина: 200G
  • Боја: Бела, Сина, Розова, Беж

 

ПАКЕТ ВКЛУЧУВА

Решетка за складирање фрижидер 1x / 2x / 4x / 6x

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Решетка за складирање во фрижидер”

Your email address will not be published.