ПОПУСТ!

Ротирачка кутија, 5 оддели послужавник за овошје, бонбони , закуски

ден899

-61%
 • Нема повеќе неред
 • Гостите го сакаат тоа
 • Одличен подарок
 • Користена за секоја пригода
 • Пресврт и пополнете

РОТИРАЈТЕ СУВО ОВОШЈЕ, БОНБОНИ, ЧОКОЛАТА, КУКВА ЗА СКЛАДИРАЕ НА ЗАКУСИ,

Радоста од споделувањето закуски🌸

Сите ја сакаме едноставната радост за споделување закуски со нашите пријатели и семејства, што нè собира заедно. Без оглед, дали е после вечера, на роденденска забава или на филмска маратонска вечер! Но, секогаш изгледа преполно да има неколку различни контејнери, садови или вреќи за секоја закуска.

Ова е минато! Со нашата кутија за закуски Flower Bloom можете да ги послужите сите ваши омилени добрите во една кутија, која ја држи секоја закуска одделно едни од други без никаква неред. Освен тоа, можете лесно да ги импресионирате вашите гости, со ротирање на цутот и откривање на сите нивни омилени закуски за облекување!

 

 • Сад за сервирање со пет оддели е сè што ви треба за да уживате во низа чипови, овошја и друга омилена храна за ужинка. Оставете го на послужавникот за гледање ТВ и филм.
 • Чувајте различни закуски како што се семе од сончоглед, сушено овошје, ореви, помфрит, маслинки сите во истиот контејнер. Во зависност од вашиот избор, може и да чувате предмети за шиење, накит, мали играчки и повеќе во кутијата.
 • Ротационен прекинувач: Нежно завртете го малиот прекинувач на горниот дел од послужавникот за закуска, лесно е да се отвори или затвори послужавникот.
 • Уникатен послужавник во форма на ливчиња го прави вашиот попладневен чај поуметнички. Послужавникот за закуска може да се користи за чување мали закуски и мали предмети како што се накит и козметика. Погоден за различни сценарија.
 • Уникатна форма на венчелистче го прави вашиот попладневен чај поуметнички, ви овозможува да уживате во животот уживајќи во ужина.
 • Силиконска подлога против лизгање на дното, која има и анти-лизгање и отпорност на абење.
 • Одлично за забави, дури и јадењето преку недела дена станува забава кога оревите се служат во овој сад.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ротирачка кутија, 5 оддели послужавник за овошје, бонбони , закуски”

Your email address will not be published.