ПОПУСТ!

Светилка со атмосфера за внатрешна декорација на автомобили

ден700

-46%
  • Внатрешна лента за светло за автомобили RGB со 16 бои: црвена / портокалова / жолта / зелена / сина / розова / бела / кристално зелена / виолетова / кристално сина (по избор 16 бои).
  • Инвертер 12V, влезен напон DC12V (самото светло е 110V). Мека светлина не му наштети на очите, неговата мала потрошувачка на енергија е -1W, така што вкупната влезна моќност светлосна линија, има подобар ефект на заштеда на енергија.
  • Контролата со АПП ви овозможува да го менувате режимот и да ја прилагодувате осветленоста како што сакате, а исто така звучно активирано ви овозможува уживање во забавата со промена на бојата. 
  • Флексибилен и отпорен на вода, може да се свитка во каква било форма и да се сече на која било должина. Може да понуди 360 степени осветлување. Тоа е совршено за украсување на ентериерот на автомобилот, како што е под вратата, по должината на таблата со облоги на таблата некаде.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Светилка со атмосфера за внатрешна декорација на автомобили”

Your email address will not be published.