ПОПУСТ!

Секач за режење лубеница и овошна салата

ден199

-60%
 • Исечете и послужете сочно овошје за неколку минути со нула отпад !

 • Може да се користи и за други овоши, како диња, лубеница…

 • Лесен е и безбеден за употреба. Исто така е безбеден за миење садови.

 • Лесното режење лубеница е не’рѓосувачки засек што е дизајниран до лесни, брзи, дури и сечисти вода во лубеници.

 • Направен е од висок квалитет на не’рѓосувачки челик што го прави Трајни и безбедни за употреба.

 • Гарантирано е да се изврши 2 пати побрзо отколку да се користи нож.

 

Исечете и послужете сочно овошје за неколку минути со нула отпад !!

 

 

 • Премиум и траен материјал: Врвната квалитетна конструкција од не’рѓосувачки челик обезбедува долгогодишна употреба без ‘рѓа
 • Ергономска и анти-лизгачка рачка: Цврсто ги држи парчињата  со удобност и стабилен стисок
 • Мазно режење: Изматени челични рабови дизајнирани за беспрекорни парчиња
 • Сечила пријателски за деца: Заоблени и неостри остри рабови, безбедни за допир
 • Без кавга и неред: Нема повеќе валкани, влажни и лепливи маси предизвикани од остатоци од сокови
 • Паметниот дизајн за заштеда на време ви овозможува брзо и без напор да послужувате и да уживате во освежително овошје во жешко лето без леплив неред.
 • Конструиран со 100% нерѓосувачки челик, секачот има гумирана специјална ергономска рачка која гарантира безбедност кога ја решите дињата.

Да имате свежо овошје од лубеница во вашиот дом е една од најдобрите работи оваа летна сезона. Но, тоа е секогаш малку предизвикувачко сечење и режење, нели? Нема потреба да го доживувате тоа, бидејќи ве запознаваме со ЛЕСНИОТ Резач на Лубеница и Oвошје!

 

 

Лесното режење лубеница Експертно ги отстранува исечените делови од RIND оставајќи само МАЛА КОША, која може да се користи и за салати, освежувања и друг начин за сервис сегашно. Тоа е СОВРШЕНА алатка за правење овошни плочи, овошни удари и многу повеќе. Може да се употреби и за други овошја како диња, канталуп и медлика. ЛЕСНО и БЕЗБЕДНО е да се користи. 

 

Спецификација на производот:

Материјал: не’рѓосувачки челик

Тежина: 120гр

Боја: сребрена

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секач за режење лубеница и овошна салата”

Your email address will not be published.