ПОПУСТ!

Секач – овошје, лубеница, диња

ден500

-55%

Кујнскa практичнa алаткa, Креативно режење лубеница диња. Нож за овошје

 

 

  • Големина: големината е доволно голема за скоро секоја лубеница! Нема потреба да се грижите за големината. Не само што може да сече овошје, туку и леб, пита, пица и многу видови зеленчуци!
  • ЗАШТЕДЕТЕ ГО ВРЕМЕТО: Користете ги алатките за значително да го намалите времето за да ја исечете следната лубеница. Во неколку секунди исечете лубеница, диња и големо овошје на парчиња! Тие лесно можат да се носат со вас на излети, семејни излегувања и други социјални настани.
  • Совршени парчиња со удобност: Удобен е, лесен, безбеден за миење садови и има нелизгачки зафат. Секачот и секачот за лубеница е дизајниран така што секој пат можете да ги исечете парчињата лубеница и диња со совршена големина и облик!
  • МУЛТИ-УПОТРЕБА : Наменето за режење лубеница, диња, медлика, ананас, лимон, портокал, круша и многу повеќе. Овие алатки за диња го олеснуваат секојдневното навика на овошни порции за вас и вашето семејство
  • МАТЕРИЈАЛ: Висококвалитетни сечила од не’рѓосувачки челик непречено се сечат низ густите, цврсти кожи од диња. Заштитниот нож овозможува безбедно складирање и продолжена јачина на ножот. Измијте само со рака;

 

 

Спецификации:

  • Димензии на производот: 10 x 10 инчи
  • Тежина на испорака: 1 кг
  • Производител: Модерен дом

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Секач – овошје, лубеница, диња”

Your email address will not be published.