ПОПУСТ!

Сет ножеви 7 парчиња

ден799

-27%
  • Сет 7 ножи од не’рѓосувачки челик, идеален за секојдневна употреба.
  • Направени со висококвалитетни сечила од нерѓосувачки челик остри за бричење за прецизно сечење, дизајнот на површината на брановидниот нож, нелепливата обвивка и рачката за лесно држење го прави ветерот и сечењето низ секаков вид храна.
  • Висококвалитетна конструкција за солидно продолжување на издржливоста, безбеден за миење садови.
  • Дизајн на површината на сечилото на брановидни бранови за нелепливо работење.
  • Ергономската рачка што не се лизга овозможува рамнотежа и контрола без напор. 

Сет парче нелеплив слој и 7ножи од не’рѓосувачки челик, идеален за секојдневна употреба

Висококвалитетна конструкција за солидно продолжување на издржливоста. безбеден за миење садови. Дизајн на површината на сечилото на брановидни бранови за нелепливо работење. Ергономската рачка што не се лизга овозможува рамнотежа и контрола без напор.

1 нож Нож за коски

1 кујнски нож

1 нож овошен нож

1 парче Пилер

1pc Алатка за заштита на прстите

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Сет ножеви 7 парчиња”

Your email address will not be published.