ПОПУСТ!

Спинер Чистач

ден999

-36%
  • Чистач— Спин Скраберот може да се користи за работа преку ѓубриња од сапуница, мувла, нечистотија, флексибилни влакна влегуваат во пукнатини и пукнатини со врвна ефикасност! Совршен за повеќе задачи за чистење
  •  Автоматско чистење може да се користи во затворени простории и во отворено, одлично е за кривини, плочки, садови за мијалник, тоалети, када, отвори за врати, прозорци за туширање, исто така добро ги чисти гумите и маглите за автомобили. Кажете збогум на груби и абразивни средства за чистење 
  • Нашите флексибилни влакна на Спин Скрабер се формираат во пукнатини и пукнатини, агли и патеки за туширање за супер чист без хемикалии. СПАСТЕТЕ ГО ГРБОТ И КОЛЕНАТА
  • Не е потребна маст за лактот. Колената, рамената и грбот ќе ви заблагодарат. Лесен и моќен, нашиот чистач ја олеснува вашата работа. Користете ја вклучената долга рачка за продолжување за чистење на тесни и тешко достапни места.

Спецификација:

ГОЛЕМИНА: 44 * 6,5 * 5 инчи Големина на пакетот: 21,3 * 9 * 3,5 ин

Тежина: 3 кг

Материјал: APS + PP + гума

Напојување: AC110V-220V 50HZ

Должина на кабел за полнење: 40 ин

Батерија: DC 3.6V

Оваа ставка е мултифункционален чистач за чистење со спин кој се испорачува со три глави за чистење за широки апликации. Направен е од тврда пластика, тој е здрав и мек за зафат. Со ваков практичен помагател за чистење, ќе заштедите повеќе време и напор додека работите домашна работа.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Спинер Чистач”

Your email address will not be published.