Спреј за инстант отстранување на ‘рѓа

Брзо растворете ги најтешките дамки од ‘рѓа 5 пати посилни со 1 прскање!

Нема повеќе компромиси со валканата, груба метална површина! Нека сите тешко достапни, тврдоглави дамки од ‘рѓа се растворат од целата ваша метална површина за кратко време! Останете подалеку од лош изглед, досадна оксидација. Целосно продира до ‘рѓата и ги спречува повторно да се формираат, но создава заштитна обвивка против оксидација на површината.

Вратете го сјајот и вредноста на секој кородиран метал. Земи го ова сега за да ги направиш чисти, свежи и сјајни.

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • 5X Моќ за отстранување на ‘рѓа!
  Оваа тешка течна формула RustOut™ се прилепува за целосно да ги раствори дамките од ‘рѓа без чистење, кои тешко се чистат со нормално чистење

 • Инстантно растворете ја тешката ‘рѓа
  Лесно отстранете ја најтешката ‘рѓа на сите метални, хромирани површини за 3 минути!
 • 3 годишна долготрајна заштита
  Елиминирајте ја ‘рѓата, практикуван метал за да спречите формирање на ‘рѓа 3 години

 • Лесно прскање, без плакнење!
  Едноставно испрскајте и нанесете на ‘рѓосана површина. Не е потребно допирање или каква било заштитна опрема!
 • Повеќенаменски
  Одлично за бања, тоалет, кујнски прибор и метални површини на вашиот автомобил
 • Некорозивен
  Безбеден, неабразивен, безбеден за употреба околу деца и домашни миленици

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ
Испрскајте директно на било која ‘рѓосана метална површина.
За дополнителна моќност на трагите што тешко се отстрануваат, оставете додека не исчезне ‘рѓата или повторете ако е потребно.

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА
1 / 2 x RustOut™ спреј за инстант отстранување (30 ml)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Спреј за инстант отстранување на ‘рѓа”

Your email address will not be published.