ПОПУСТ!

Тега за вежбање Shake Weight

ден999

-60%

Спецификации:

Материјал: ABS
Тежина: 3 килограми
Димензии на производот: 14 x 5 x 4.7 ”
Протресете ја тежината со технологија за динамичка инерција
Направете ја вашата фитнес рутина лесна и ефикасна!

Нашата тежина за тресење нуди пренослива алатка за фитнес за оние кои сакаат да имаат тонизиран горен дел од телото. Оваа тешка тежина за има повеќе апликации, нудејќи широк спектар на избор за нашите клиенти. Ергономската рачка обезбедува корисниците да имаат удобност додека држат, додека има ритмички вибрации што резултира со добар ефект и релаксација во човечкото тело.

Динамичниот инерцијален атрибут на нашиот тонер за раце ги пали вашите раце, рамото и градите со ритмички вибрации.
дава 300% од мускулната активност во споредба со обичните тежини!
Ергономската рачка обезбедува држење против лизгање за вежбање!
Цврсто изграден со врвен ABS материјал и силна пружина

Зошто да ја одбереме нашата тежина за тресење?

OK1

Од слабо до фигура

Динамичниот инерцијален атрибут на нашиот тонер за раце ги пали вашите раце,

рамото и градите со ритмички вибрации. Оваа тежина на тресење дава 300% од мускулната активност во споредба со обичните тежини!

Најлесни и најефикасни вежби

Нашата тресена тежина за жени го тонира целиот горниот дел од телото од градите до бицепс,

трицепс и рамења соодветно за само 6 минути/ден

Пренослива фитнес алатка со ергономска рачка

Оваа опрема за вежбање раце е добро конструирана и цврсто изградена со врвен ABS материјал и силна пружина.

Ергономската рачка обезбедува стегање против лизгање при тренингот!

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Тега за вежбање Shake Weight”

Your email address will not be published.