ПОПУСТ!

Тоби рачна парea за пеглање

ден999

-50%
 • Совршен за отстранување на брчки
 • Освежете ја облеката додека се движите
 • Лесно се полни со обична вода од чешма
 • 7,5 електричен кабел со должина на ногата
 • Деликатни безбедни ткаенини
 • Дизајниран да се вклопи во секој куфер
 • Транспарентниот пластичен прозорец го означува нивото на водата
 • Брзо се загрева за брза употреба
 • Испарува за помалку од 3 минути
 • Големите отвори за пареа обезбедуваат моќен проток на пареа
 • Лесен, компактен и лесен за чување
 • Совршен за патување кога фустаните се збрчкаат во багажот
 • Рачни пароброд за облека, патувања, ткаенини, тапацир и везови

Пегла Тоби / Тоби Парea

Патниот пареа Тоби беше специјално дизајниран со ум за преносливост. лесно, но ефикасно отстранување на брчки е совршено за отстранување на брчки од облеката кога патувате на деловна активност или на одмор. Лесно се вклопува во вашиот куфер или торба за облека. Овој патнички пароброд е совршен придружник доколку се движите.
Лесен и пренослив, TOBI Travel Steamer е совршен за отстранување на брчките од облеката кога патувате заради деловно работење или одмор. Лесно се вклопува во вашиот куфер или торба за облека. Овој патнички пароброд е совршен придружник доколку се движите.

Карактеристики:

– Одлично за оние брзи допири кога се движите
– Мала тежина, компактен и лесен за одржување
– Лесен за употреба: наполнете со обична вода од чешма
– Транспарентен пластичен прозорец го означува нивото на водата
– електричен кабел со должина од 7,5 стапки
– Мал, но моќен; Загревајте за неколку секунди
– испарува за помалку од 3 минути; големи испарувања на пареа обезбедуваат моќен проток на пареа
– Нема потреба од табла или рамна површина; само закачете ја облеката и користете го Паробродот за патувања
– Работи во кошули, здолништа, здолништа и одела

Пакетот содржи:

– Патна единица ТОБИ
– Рамна четка
– Четка за тапацир
– Чистење на чашата за полнење на четките – Упатство за употреба

 • Исчисти и испегла секоја крпа за неколку секунди
 • Нема повеќе горење или оштетување на ткаенини со тешки и бескорисни пегли
 • Компактен и пренослив, одличен за патување
 • Не трошете пари на железни одела или блејзери. Тоби ќе го стори тоа
 • Отстранете ги брчките, наборите и мирисот од облеката
 • Лизга лесно кон препреките (копчиња, џебови и секунди)
 • Одлично за донирање на вашите пријатели или семејство
 • Нема повеќе табли за пеглање

 • Заштедува време, заштедува простор, пеглање доволно совршено за линии, доволно безбедно за свила. Безбедно за употреба на различни материјали и ткаенини
 • Нема повеќе горење или оштетување на ткаенини со тешки и бескорисни пегли. Компактен и пренослив, одличен за патување
 • Боите може да се разликуваат од нарачаните заради достапноста на залихите
 • Лесен, рачен пароброд се загрева за неколку секунди за брза и лесна употреба.
 • Компактен и пренослив, одличен за патување.
  220V 1500W

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Тоби рачна парea за пеглање”

Your email address will not be published.