ПОПУСТ!

Тортила креатор ,производител на крепи, штанд за торти, пица…

ден2270

-33%
 • Производителот на тортилја е надграден модел што израмнува и пече прави одлични тортилја, роти, чапати, пита, рамни лебови и други обвивки за неколку минути.
 • Нелепливите плочи за готвење брзо се загреваат и рамномерно ја дистрибуираат топлината за да се направат совршени Тортили во секое време.
 • Професионалното ладно притиснување на врвот на рачката на допир го прави тестото за израмнување лесно.
 • Нелепливите плочи за готвење ослободуваат леб лесно и лесно може да се избришат со крпа.
 • Нелеплива површина со подобар квалитет и рамномерно загреани, горните и долните плочи .
 • Ергономски дизајниран, издржлив управувач на печатот, дизајниран за униформа тортилја.

Повеќенаменската машина е совршена за правење креп, парата, тортилја, рамен леб, итн.

Нелеплива обвивка за храна спречува лепење и пукање на палачинки.

Лесно е да се ракува и чисти, а се загрева брзо и рамномерно.

Прилагодливата температура ви овозможува да ја прилагодите температурата на готвење во зависност од навиката за исхрана на луѓето.

Силниот и здрав квалитет му овозможуваат да работи долго време.

Карактеристики:

 •  Повеќенаменска машина, храна што не се повторува, висока стапка на употреба, високи перформанси
 • Нелеплива обвивка за храна спречува лепење и пукање на палачинки, лесна за ракување и чистење
 • 2000W голема моќност, брзо и униформно греење
 • Прилагодлива контрола на температурата, прилагодете ја температурата на готвењето според личниот фокус на храната
 • Голема површина за готвење од 12 инчи, можете да направите повеќе храна одеднаш
 • Материјал од не’рѓосувачки челик, издржлив и цврст
 • Идеално за бранч, попладневен чај или храна за бебиња
Спецификација:

Материјал: не’рѓосувачки челик

Боја: Сребрена + Црна

Греење: Двострано греење

Моќност: 2000W

Напон: 220V

Големина: (Д) x (Ш) x (В) 32 x 25 x 7 cm / 13 x 10 x 3 инчи (прибл.)

Двојно странично греење Дијаметарот на садот е 26-28 см Дизајнот на тавата е суспендиран Режим на управување: Механички Номинален напон: 220-240V Номинална фреквенција: 50 Hz Номинална моќност: 1200W Големина на производот: 35 * 25 * 15 см Моќност: 1200W Применлив број на луѓе: 2-3

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Тортила креатор ,производител на крепи, штанд за торти, пица…”

Your email address will not be published.