ПОПУСТ!

Универзална Вакуумскo средствo за чистење,Отстранувач на прашина и нечистотија

ден299

-54%
  • -Универзалното прицврстување крева прашина како никој друг!
  • -Направено е со 36 флексибилни цевки за вшмукување со микро големина Флексибилни цевки прашина околу предметите нема потреба да ги придвижувате работите пред да направите прав!
  • -Димензии на пакетот: 28,45 инчи (Ш) x 6,1 инчи (L) x 16,51 инчи (Ш)

Новиот, лесен начин за прашина ,крева прашина како никој друг!

Новата алатка за чистење дизајнирана да вади прашина од секој ќош. Овој универзален додаток за вакуум одговара на секој вакуум и не е за разлика од кој било прилог што некогаш сте го поседувале. Тајната е во десетици индивидуални цевки за вшмукување, тие се флексибилни и можат да стигнат насекаде каде што се крие прашина! Секоја вшмукувачка цевка делува како чисти и вакууми ја отстранува прашината од нежните предмети до тешко достапните агли, рабови и жлебови. Влегува и во најситните пукнатини и пукнатини. Одлично за полици за книги, светлосни тела, ролетни за прозорци, каучи, кутии за накит и многу повеќе. Тато од прашина дури ти дозволува прашина околу мали предмети, дури и не мора претходно да ги отстраниш – така што има помалку работа и повеќе чисто. Одлично за чистење на вашиот автомобил! Влегува во пукнатините на седиштата и го чисти послужавникот за парички без да мора да отстранувате ништо. Обичните прицврстувања се ограничени според големината и обликот, но Тато прашина може да ја исчисти нечистотијата со вакуум од најмалите жлебови, пукнатини и скриени рабови до кои не може да стигне ниту еден друг додаток.

Одлично за:

Фиоки 
Автомобили / џипови
Клучни табли
Авто седишта

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Универзална Вакуумскo средствo за чистење,Отстранувач на прашина и нечистотија”

Your email address will not be published.