ПОПУСТ!

Филтер за прочистувач на вода

ден770

-67%

Висококвалитетен  Лесно за инсталирање Филтер за вода Керамичка славина Касета за чешма Прочистувач Прекинувачи што може да се чистат Кујнски материјали

 

 • Флексибилно се префрла помеѓу филтрирана вода и вода од чешма користејќи технологија за да го спречи растот на бактериите.
 • Може веднаш да генерира одлична прочистена вода и да ви помогне да направите кафе и чај со најдобар вкус.
 • Филтрирајте и прочистете ја водата, дајте му на вашето семејство здрава квалитетна вода.
 • Погодно и лесно за инсталирање, не е потребна специјална алатка.
 • Можете лесно да го исчистите овој филтер и да го користите повторно.
 • Можете да видите колку нечистотија отстранила за вас.

Спецификација:

 • Капацитет на касетата: прибл. 10.000 литри (во зависност од квалитетот на водата)
 • Материјал за кертриџ: Керамички, нано-метални кластери
 • Излез: 6L/min (0.2Mpa)
 • Материјал за домување: ABS
 • Боја: Бела
 • Големина: 108*52*105мм

 

 

Пакетот вклучува:
1 x Филтер за вода од тапа

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Филтер за прочистувач на вода”

Your email address will not be published.