ПОПУСТ!

Чистач на стапалата

ден499

-75%
  • Чистачот на стапалата ви овозможува да ги избегнете сите проблеми и ја остранува мирисот на стапалата зад вас. Изграден е како голема флип-флоп и вклучува над 1000 меки влакна за чистење од кои некои се поставени помеѓу прстите за правилно чистење на оваа област што е толку тешко да се исчисти на конвенционален начин.
  • Прицврстете го чистачот за стапала со чаши за вшмукување што се ставаат на ѓонот од која било када или туш, така што нема да се лизне. Сега треба само да ја поместите ногата напред и назад на влакната за правилно да ја исчистите.

Нема повеќе мирис на стапалото и стапало на спортистот за вас!

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

Чистење на стапалата само што стана многу полесно – Нема повеќе виткање или истегнување за чистење на нозете повеќе од 1000 влакна на горниот и долниот дел и вградување на пемзам на петицата што нежно ги чисти и ексфолира нозете. Полесно и поудобно.

Чистачот на стапалата е предмет налик на чевли – со влакна на горниот и долниот дел и надграден верзија на пемза на пета што нежно ги чисти и ексфолира вашите нозе

Погоден за повеќето луѓе – Може да го правите спа нога додека се туширате.

Ја одржува кожата мазна – отстранете ја мртвата кожа, пилинг, бесчувствителен, тврд кожурец, пукнатина, глијарна хиперплазија, итн. По чистењето и масирањето на стапалата ја подобрува циркулацијата на крвта и им дава релаксација на мускулите на стапалата.

Ве молиме, забележете – Ако земјата не е мазна или има многу сапунска пена, силата на вшмукување на чашите за вшмукување ќе биде ослабена.

Совети – Ако вшмукачката чаша не може цврсто да ја држи земјата, ве молиме нежно стапнете на задниот крај на четката со другата нога при чистење на едната нога за да не се лизне четката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

Материјал: пластика

Големина: 28x14x10cm Боја: сина, розова

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чистач на стапалата”

Your email address will not be published.